Logi sisse
E-post:
Parool:
Mäleta mind

Parooli taastamine
Ei ole veel kasutaja? Registreeru!
 
Nimekiri
 

Tingimused

RahaTagasi.ee koduleht sisaldab linke ka teiste ettevõtete või organisatsioonide veebilehtedele, kuid RahaTagsi.ee ei vastuta nende veebilehtede sisu või nende privaatsuse ja turvalisuse meetodite eest.

 

                                   Cashbackiga ostude sooritamise reeglid

1. Lülita välja kõrvalised laiendused

Mõned laiendused võivad partnerlingid üle kirjutada ja kogu cashbacki endale võtta. Sealhulgas avastasime järgnevad laiendused:  Adblock, friGate, CDN, Aliexpress Seller Check ning ka VPN/Proxy/Socks laiendused jm. Võimalusel lülita kõik kõrvalised laiendused välja brauseris, mida kasutad cahsbackiga ostude sooritamiseks.

2. Osta ühe brauserisessiooni jooksul

Soorita enda ostud vahetult pärast RahaTagasi.ee veebilehelt e-poodi ümbersuundumist. Juhul kui suundusid e-poodi, lisasid/eemaldasid toote ostukorvist, sulgesid veebilehe, naasid e-poodi ühe tunni pärast ja lõpetasid ostu sooritamise, on olemas suur tõenäosus, et cashbacki ei kanta. Selleks, et mitte ära kaotada Sulle meeldinud toodet, saate selle lisada „Minu soovidesse“ või „Lemmikutesse“, ostukorvi tohib tooteid lisada alles pärast RahaTagasi.ee veebilehelt e-poodi ümbersuundumist.

3. Är kasuta inkognito re??iimi

Kui kasuta ostu sooritamise ajal inkognito re??iimi, siis on olemas võimalus, et cashbacki ei kanta. Palume sooritada oste brauseri tavalises re??iimis.

4. Kasuta ainult RahaTagasi promokoode ja boonuseid

Kui kasutad promokoode, kuponge, allahindlusi, boonuspunkte ja kogumisprogramme, mida ei ole meie veebilehel, siis on olemas võimalus, et cashbacki ei kanta. AliExpressist tellimisel võib müüjapoolne hinnaparandus või individuaalne allahindlus olla cashbacki kaotamise põhjuseks.

5. Tutvu e-poodide tingimustega

Enne ostu sooritamist ära unusta tutvuda poodide tingimuste ja tariifidega. Kui poel on mingid spetsiifilised cashbacki kandmise tingimused, avaldame selle info poe lehel jaos „Tingimused“.

6. Ostud mobiilseadmetelt/-rakendustest

Mobiilseadmetelt ostude sooritamisel kaob cashback tihedamini, kui siis, kui sooritad oste arvutist. See on seotud sellega, et paljude poodide mobiilversioonid ei sisalda spetsiaalset koodi, mis on vajalik cashbacki fikseerimiseks ja jälgimiseks. Võimalusel soorita oste arvutist.

7. Kui Sinu cashback kaob tihti ära:

Soovitus nr.1: Proovi vormistada enda tellimus täielikult 1 tunni jooksul pärast e-poodi üleminekut meie veebilehelt, avamata sellel ajal muid veebilehti ega brauseri vahetükke. See aitab ennetada partnerlinkide üle kirjutamist teiste laienduste ja programmide poolt.

Soovitus nr.2: Enne ostu sooritamist sulge kõik brauseri vahetükid ning kustuta cookies-failid. Selleks võid kasutada klahvide kombinatsiooni: Ctrl+Shift+Delete. Periood, mille ajalugu on vaja kustutada, on „Kogu aja jooksul“.

Nädala e-poed
DealExtreme
2.5% cashback´i
 
Populaarsed
 
Uued e-poed
 
Jälgi meid