Logi sisse
E-post:
Parool:
Mäleta mind

Parooli taastamine
Ei ole veel kasutaja? Registreeru!
 
Nimekiri
 

Korduma kippuvad küsimused

Korduma kippuvad küsimused

1. Mida tähendab cashback?

Cashback tähendab seda, et Sulle tagastatakse osa rahast, mida oled kulutanud e-poodidest osteldes.

Iga pood tagastab veebilehele RahaTagasi.ee kindla protsendi Sinu ostetud toodete maksumusest. Meie aga omakorda tagastame suurema osa nendest protsentidest Sulle, meie kasutajale.

Kui Sa suundud e-poodi meie veebilehe vahendusel, vajutades nupule „Mine e-poodi“, tähendab see e-poe jaoks üht uut klienti ning pood saab säästa enda reklaamimise ja edendamise arvelt. Selle eest on pood valmis tegema Sulle allahindluse enda toodetele ning tagastama osa nende toodete maksumusest.

2. Kuidas cashback töötab?

RahaTagasi.ee ei ole vaid väljamõeldud allahindlused või arusaamatud boonusprogrammid. Meil on kõik lihtne: Sa ostad tavalisi tooteid usaldatud poodidest ning saad osa rahast tagasi enda arvele. Selleks on vaja kõigest registreeruda ning suunduda e-poe veebilehele meie teeninduse kaudu.

See on kõige lihtsam viis säästa raha ostude arvelt!

Vaatame, kuidas see tõepoolest töötab:

  • Sa registreerud RahaTagasi.ee veebilehel. Registreerumine on lihtne ning täiesti tasuta.
  • Ostad toote ükskõik millisest e-poest. Oletame, et tahad aliexpress.com’st kleiti 30 euro eest 4.3%-se cashbackiga. Selleks sisened RahaTagasi.ee veebilehele, sisestades enda kasutajanime ja parooli. Leiad meie veebilehelt Sind huvitava e-poe, käesoleval juhul on selleks aliexpress.com, vajutad nupule „Mine e-poodi“ ning Sind suunatakse ümber aliexpress.com lehele. Vormistad ja tasud tellimuse eest.
  • Saad osa rahast tagasi. Saad oma tellimuse ja cashbacki suuruses 1.29 eurot! 30 x 4.3% = 1.29 eurot.
  • Valmis! Kasuta raha. Sellisel viisil maksid uue kleidi eest kõigest 28.71 eurot. Pole paha, eks? Tellid cashbacki väljamakse enda pangaarvele.

3. Miks me maksame Sulle ostude eest?

Me toome e-poodidele kliente ning poed jagavad meiega tuluprotsenti, millest suurema osa tagastame Sulle.

Sa ju tead, et igasuguse toote hinna sisse kuuluvad ka kulutused reklaamile, veebilehe edendamisele, klientide ligi tõmbamisele jne. Tänu meie teenusele maksavad e-poed samasuguse tulemuse (nende toodangu ostmise) eest, kuid mitte reklaamiagentuuridele vaid Sulle. Selles viisil on cashback kõigile kasulik.

Cashback on selline ostumehhanism, mille järgi pood selle asemel, et kulutada raha reklaamile, tagastab selle enda klientidele!

4. Millise aja jooksul pärast ostu sooritamist raha tagastatakse?

Pärast tellimuse sooritamist kajastub see Sinu RahaTagasi e-kontol 1-3 tööpäeva jooksul olekuga „töötluses“. Kui pood kinnitab tellimuse, kandub cashback Sinu RahaTagasi saldole. NB! eBay cashback kajastub üks kord kuus, igal 25. kuupäeval kohe olekuga "kinnitatud" ja seda saab ka kohe väljamaksta. Näiteks cashback ostu eest, mis sooritatud detsembris, kajastub vaid 25 jaanuaril.

Cashbacki keskmine ooteaeg oleneb valitud poest ning on ära märgitud selle kirjelduses. Kõikide poodide läbilõikes moodustab see aga 3 – 4 nädalat.

5. Kas raha saab tagasi ka enne registreerumist sooritatud ostude eest?

Kahjuks, ei. Me tagastame raha vaid meie teenuse vahendusel sooritatud ostude eest.

6. Milliste poodidega te koostööd teete?

Nimekirja poodidest, millega teeme hetkel koostööd, näete sellelt veebilehelt. E-poe nime saad sisestada ka veebilehe otsingusse.

Kui Sa ei leidnud vajalikku e-poodi, anna sellest teada meie klienditoesse, proovime alustada selle poega koostööd.

7. Kas saan cashbacki ka siis, kui ostan välja vaid osa tellimusest?

Muidugi! Sellisel juhul kantakse cashback Sinu RahaTagasi saldole. Cashbacki summa lihtsalt arvutatakse ümber, arvestades väljaostetud tellimuse summat.

8. Kui palju rahast saan ostudelt tagasi?

Cashbacki suurus oleneb valitud poe tingimustest. Tagasi saadava raha protsenti näed poe kirjeldusest.

9. Kuidas saan cashbacki kasutada?

Sa saad tagasi tõelise raha mitte boonuspunktid. Sellepärast saad igal ajal tellida väljamakse enda pangaarvele. Minimaalne väljamakse summa on 5 eurot. Väljamakse komisjonimakse on 0.5 eurot.

10. Tellisin väljamakse, kui kiirelt saan raha kätte?

Enamikul juhtudel toimub makse päeva jooksul. Sellegipoolest võib maksimaalne väljamakseaeg olla 7 tööpäeva pärast selle tellimist.

11. Miks on minu tellimuse staatus endiselt „töötluses“, kuigi olen tellimuse eest juba tasunud?

Kohe, kui pood kinnitab, et tellimuse eest on tasutud, muutub Sinu tellimuse staatus „Kinnitatuks“. Keskmine kinnitamise aeg on iga poe jaoks erinev ning on poe kirjelduses ära märgitud. Poele on see aeg vajalik, et olla täiesti kindel, et te ei tagasta tellimust. Kahjuks me ei saa seda aega mõjutada, kõik oleneb justnimelt partnerpoest.

12. Miks minu tellimuse staatus on „Tagasilükatud“?

See tähendab, et Sa ei ole oma tellimust kinnitanud või tagastasid selle. Kui tegu on veaga, siis palume teavitada sellest klienditoesse.

 

13. Mis on partnerprogramm („Kutsu sõber“)?

See programm annab Sulle võimaluse koguda raha isegi teostamata tellimusi poodides. Piisab vaid sellest, et jagad referaalset linki sõpradega enda RahaTagasi konto „Kutsu sõber“ jao alt. Kui Su sõbrad on registreerunud ning hakkavad tegema tellimusi ja saama nendelt cashbacki, siis teenid 10% nende cashbacki summast.

14. Võimalikud põhjused, miks tellimuse cashbacki ei ole konto saldole kantud:

Tellimuse vormistamisel kasutasid promokoodi, mis ei ole meie veebilehel märgitud (vahel ei kanta sellisel juhul cashbacki).

Sinu arvutisse on paigaldatud Adblock või mõni muu reklaami blokeerija.

Tellimuse vormistamisel kasutasid mõnda muud boonusprogrammi.

Mõnikord cashbacki ei kanta, kui oled algul lisanud toote ostukorvi ning alles pärast seda suundusid e-poe veebilehele RahaTagasi lingi kaudu ja vormistasid tellimuse.

Tellimuse vormistamise ajal olid Sul lahti teised veebilehed, mis sisaldasid reklaambännereid.

On parem, kui tellimuse vormistamisel kasutad muud brauserit, kus on lahti vaid meie cashback-teenuse veebileht, või suled kõik muud veebilehed, et vältida cookies-failide ülekirjutamist.

Palume hoiduda kirjeldatud toiminguid, see ei ole üldsegi raske ning aitab vältida arusaamatusi.

 

Cashbackiga ostude sooritamise reeglid

1. Lülita välja kõrvalised laiendused

Mõned laiendused võivad partnerlingid üle kirjutada ja kogu cashbacki endale võtta. Sealhulgas avastasime järgnevad laiendused:  Adblock, friGate, CDN, Aliexpress Seller Check ning ka VPN/Proxy/Socks laiendused jm. Võimalusel lülita kõik kõrvalised laiendused välja brauseris, mida kasutad cahsbackiga ostude sooritamiseks.

2. Osta ühe brauserisessiooni jooksul

Soorita enda ostud vahetult pärast RahaTagasi.ee veebilehelt e-poodi ümbersuundumist. Juhul kui suundusid e-poodi, lisasid/eemaldasid toote ostukorvist, sulgesid veebilehe, naasid e-poodi ühe tunni pärast ja lõpetasid ostu sooritamise, on olemas suur tõenäosus, et cashbacki ei kanta. Selleks, et mitte ära kaotada Sulle meeldinud toodet, saate selle lisada „Minu soovidesse“ või „Lemmikutesse“, ostukorvi tohib tooteid lisada alles pärast RahaTagasi.ee veebilehelt e-poodi ümbersuundumist.

3. Är kasuta inkognito re??iimi

Kui kasuta ostu sooritamise ajal inkognito re??iimi, siis on olemas võimalus, et cashbacki ei kanta. Palume sooritada oste brauseri tavalises re??iimis.

4. Kasuta ainult RahaTagasi promokoode ja boonuseid

Kui kasutad promokoode, kuponge, allahindlusi, boonuspunkte ja kogumisprogramme, mida ei ole meie veebilehel, siis on olemas võimalus, et cashbacki ei kanta. AliExpressist tellimisel võib müüjapoolne hinnaparandus või individuaalne allahindlus olla cashbacki kaotamise põhjuseks.

5. Tutvu e-poodide tingimustega

Enne ostu sooritamist ära unusta tutvuda poodide tingimuste ja tariifidega. Kui poel on mingid spetsiifilised cashbacki kandmise tingimused, avaldame selle info poe lehel jaos „Tingimused“.

6. Ostud mobiilseadmetelt/-rakendustest

Mobiilseadmetelt ostude sooritamisel kaob cashback tihedamini, kui siis, kui sooritad oste arvutist. See on seotud sellega, et paljude poodide mobiilversioonid ei sisalda spetsiaalset koodi, mis on vajalik cashbacki fikseerimiseks ja jälgimiseks. Võimalusel soorita oste arvutist.

7. Kui Sinu cashback kaob tihti ära:

Soovitus nr.1: Proovi vormistada enda tellimus täielikult 1 tunni jooksul pärast e-poodi üleminekut meie veebilehelt, avamata sellel ajal muid veebilehti ega brauseri vahetükke. See aitab ennetada partnerlinkide üle kirjutamist teiste laienduste ja programmide poolt.

Soovitus nr.2: Enne ostu sooritamist sulge kõik brauseri vahetükid ning kustuta cookies-failid. Selleks võid kasutada klahvide kombinatsiooni: Ctrl+Shift+Delete. Periood, mille ajalugu on vaja kustutada, on „Kogu aja jooksul“.

Nädala e-poed
Tmart
5% cashback´i
 
Populaarsed
 
Uued e-poed
 
Jälgi meid